Το πρόγραμμα για το πανελλήνιο κλειστού (ΣΕΦ, 16-17/2)

Το πρόγραμμα του πανελληνίου πρωταθλήματος κλειστού στίβου, που θα διεξαχθεί στις 16-17/2 στο ΣΕΦ, ανακοινώθηκε απο τον ΣΕΓΑΣ


Στο πανελλήνιο πρωτάθλημα, επανέρχονται τα 200μ, όχι όμως και τα 4χ400μ.
Το πρωτάθλημα κλειστού δεν δίνει βαθμούς αξιολόγησης, ενώ δεν επιτρέπεται η συμμετοχή ΠΠ/ΠΚ σε αυτό. Επίσης δεν συμμετέχουν Π/Κ σε σφαίρα, εμπόδια και σύνθετα.


Κατα τη διάρκεια του πρωταθλήματος θα γίνει και αυτό των συνθέτων αγωνισμάτων Α/Γ και δικαίωμα συμμετοχής όσοι έχουν επίδοση πάνω απο 5000β. και όσες έχουν πάνω απο 3000β. Οι αθλητές που θα αγωνιστούν στα σύνθετα δεν δικαιούνται συμμετοχής σε άλλο αγώνισμα.





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ




Α΄ ΗΜΕΡΑ : ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013

ΠΡΩΪΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

09:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής 5.80μ.
09:30 60μ. 7θλου Α
09:50 60μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής 14.50μ.
10:00 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής 3.60μ.
10:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής 2.05μ.
10:15 60μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:15 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 7θλου Α
11:15 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής 7.30μ.
11:45 400μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:45 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 7θλου Α
12:25 1.500μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
12:45 1.500μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές



ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

13:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 7θλου
17:05 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:15 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:00 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:05 60μ. Παιδικός Αγώνας Κορίτσια
18:11 60μ. Παιδικός Αγώνας Αγόρια
18:15 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:20 60μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:26 60μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:35 60μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:41 60μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:45 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:55 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:02 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:15 400μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:22 400μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:30 1.500μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
19:40 1.500μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ




Β΄ ΗΜΕΡΑ : ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013

ΠΡΩΪΝΌ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:


10:00 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής 15.00μ.
10:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής 13.00μ.
10:00 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής 4.60μ.
10:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής 1.70μ.
10:00 60μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:20 60μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:35 800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:50 800μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:10 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:15 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής 12.60μ.
11:25 200μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
12:15 60μ. με Εμπόδια 5θλου Γ
13:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ 5θλου Γ
13:15 60μ. με Εμπόδια 7θλου Α
14:30 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 7θλου Α
14:45 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΕΝΤΑΘΛΟΥ



ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

15:45 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ 5θλου Γ
16:00 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:10 3.000μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17:15 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:25 3.000μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17:40 3.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:45 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:05 60μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:12 60μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:15 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:25 60μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:32 60μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:40 1000μ. 7θλου Α
18:45 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:50 800μ. 5θλου Γ
19:00 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:06 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:15 200μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:21 200μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:30 800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:37 800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:45 800μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:52 800μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ