Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Α/Γ 2η ημέρα

(07-05-2016, Άγιος Κοσμάς)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Την θέση, συγκεντρώνοντας 201 βαθμούς, κατέλαβε ο Σύλλογος στο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ανδρών-Γυναικών, μετά από την ολοκλήρωση το Σάββατο 7 Μαΐου της δεύτερης ημέρας των αγώνων.

 

Ξεχώρισε το ασημένιο μετάλλιο του Κώστα Χούντα στην κούρσα των 200 μέτρων με επίδοση 22.78 (άνεμος -1.7).

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

 

ΑΝΔΡΕΣ

 

200M

2.ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 22.78 -1.7 11 (επίδοση προκριματικού 22.76 -0.5)

5.ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 23.33 -1.7 7 (επίδοση προκριματικού 23.32 -0.8)

11.ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 24.25 -2.3 1 (επίδοση προκριματικού 23.74 -0.8)

 - ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ-ΝΤΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000  -   (επίδοση προκριματικού 23.84 -0.8)

 

800Μ

2.ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1993 2.02.82 6

4.ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1994 2.03.72 4

9.ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 2.07.30  

 

5000Μ

13.ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 16.38.91 1

 

400ΕΜΠ

3.ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 57.71 10

 

ΜΗΚΟΣ

3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 7.06 +4.1 10

6.ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1999 6.75 +3.6 4

 

ΑΚΟΝΤΙΟ

5.ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 54.9 8

 

4Χ400Μ

3.ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ Σ. 1996 - ΔΟΥΚΑΣ Π. 1992 -ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ Ι. 1992 - ΧΟΥΝΤΑΣ Ι. 1993   3.22.96 20

 

 

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

 

200Μ

16.ΧΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2000 28.48 -1.9 1(επίδοση προκριματικού 28.11 -0.5)

 

400ΕΜΠ

5.ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 1997 64.80 8

 

 

 

Αποτελέσματα της 1ης ημέρας

 

ΑΝΔΡΕΣ

 

400      

3.ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 49.51 10

4.ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 49.57 9

10.ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 50.70 3

20.ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 1992 52.61 1

24.ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1993 52.99 1

27.ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1994 53.60 1

 

1500      

9.ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1995 4.16.05 1

16.ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 4.31.77  

23.ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 4.39.25  

 

ΥΨΟΣ     

2.ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1996 1.75  

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ    

3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 15.14 +2.5 10

 

ΣΦΑΙΡΑ       

2.ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1986 14.94 11

5.ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 13.45 8

9.ΣΕΓΙ ΝΤΕΝΙΣ 1998 11.45  

11.ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1969 11.08  

 

ΔΙΣΚΟΣ      

2.ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1986 48.37 11

7.ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 36.44 3

9.ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 35.3 1

 

4Χ100

5.ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ Α. 2000 - ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗΣ Ι. 1992 - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1997 - ΤΣΑΚΑΛΗΣ Α 1985 1998 44.28 16

 

 

 

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

 

100Μ          

4.ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000  13.02 -2.7 9 (επίδοση προκριματικού 13.01 -2.9)

12.ΧΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2000 13.81 -1.4 1 (επίδοση προκριματικού 13.645 -3.4)

28.ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΝΑ 1998 15.52 -1.6  

 

1500Μ        

13.ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΕΛΕΝΗ 1992 5.50.77  

 

3000Μ  Φ.Ε.          

1.ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 1999 12.17.82 13

 

ΜΗΚΟΣ            

10.ΤΣΕ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ-ΑΙΜΙΛΙΑ 2000 4.98 +4.40  

14.ΤΟΛΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 4.53 +1.2  

16.ΤΖΟΒΑΡΑ ΑΘΗΝΑ 1999 4.49 +3.2  

 

ΑΚΟΝΤΙΟ         

3.ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 1997 33.60 1