Ημερίδα Κλειστού Στίβου (04-02-2017, Σ.Ε.Φ.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Η πρώτη επίσημη ημερίδα του 2017 ολοκληρώθηκε το Σάββατο 4 Φεβρουαρίου στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας.

 

Από τους Αθλητές του Συλλόγου καλύτερη εμφάνιση πραγματοποίησε στα 200 μέτρα Γυναικών η κορασίδα Παναγιώτα Φράγκου

με χρόνο 25.98, επίδοση που την έφερε στην πρώτη θέση του αγωνίσματος.

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

 

ΑΝΔΡΩΝ

 

60M

6. ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  1999  7.12  

 

400Μ

9. ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  1996  50.64    

                                                                                           

800Μ

ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  1994  DNF

 

60Μ ΕΜΠ

8. ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  1993  9.31                                                 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  1997  6.61 (X, X, 6.61)

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

4. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  1997  15.79  (15.11, 15.34, 15.79, X, X, X)

 

 

ΕΦΗΒΩΝ

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (6 kgr)

5. ΣΕΓΙ ΝΤΕΝΙΣ  1998  11.90 (X, X, 10.98, 11.90, 11.80, X)

 

 

ΠΑΙΔΩΝ

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5kgr)

8. ΣΕΓΙ ΕΡΙΑΛ  2001  10.86 (10.86, X, ,8.37, X, X, 10.56)

9. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  2000  10.74  (10.15, 10.74, X)

 

 

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

200M

1. ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  2000  25.98                                                 

3. ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΙΝ  1999  26.24                                                 

20. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  2001  28.29        

                                         

3000M

4. ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  1998  10.33.46                                                 

8. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΕΛΕΝΗ  1992  12.46.06                                                 

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

10. ΤΣΕ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΑΙΜΙΛ  2000  10.86  (10.85, 10.86, 10.63)

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

7. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  1998  8.36 (8.10, 7.39, 7.28, 8.36, 8.16, 8.31)

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

60Μ ΕΜΠ

5. ΧΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ  2000  9.59

                                                 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3kgr)

10. ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΤΑΒΙΘΑ  2001  9.32 (8.10, 7.70, 9.32)

 

 

 

Αποτελέσματα Ημερίδας Παμπαίδων Α – Παγκορασίδων Α’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’

 

60Μ

13. ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ  2003  7.87

17. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  2002 7.99                   

24. ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ  2003  8.25

 

1000Μ

6. ΜΠΑΛΑΛΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  2003  2.54.49                                                 

10. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  2002  3:00.66                                                 

13. ΑΓΚΟΛΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  2003  3.03.08                                                  

20. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ  2002  3.10.19                                                 

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

2. ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  2002  5.56  (X, 5.50, 5.52, 5.56)

5. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  2003  5.21  (5.21, X, 5.16, 4.71)

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (4kgr)

6. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  2003  9.88  (9.88, 8.20, 9.04, 9.12, 8.18, 8.04)

7. ΚΑΛΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  2003  9.32  (8.55, 9.05, 9.30, 8.90, 9.32, 9.21)

9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  2002  7.93  (7.93, 7.38, 7.69)

 

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

 

60M

55. ΤΣΙΑΤΣΟΥ ΒΑΙΑ  2003  9.17                                                 

62. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002  9.28

 

300Μ

6. ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  2002  44.24 

                                                

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  2003  1.48        

           

1000Μ

16. ΜΟΥΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ  2003  3.31.25                                                 

17. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΛΑ  2003  3.32.38                                                 

23. ΝΤΟΜΑΛΗ ΛΥΔΙΑ  2003  3:37.65                                                 

                           

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (3kgr)

12. ΣΚΡΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  2003  7.88  (7.38, 7.88, 7.79)

13. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  2003  7.59 (7.59, 6.56, 7.58)

16. ΓΑΛΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  2002  7.00  (6.55, 7.00, 6.53)