Προπονητική Ημερίδα (28-01-2017, Κλ. Αγ. Κοσμά)

Αποτελέσματα Ημερίδας 28-01-2017  (ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ):

 

ΑΝΔΡΕΣ

 

60Μ ΕΜΠ

7.  ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  1993  9.62

 

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  1993  Α

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  1997  6.97  (Α, 6.97, 6.86, Α)

11. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  2001  6.01  (Α, 6.01, 5.97)

12. ΧΑΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  2001  5.86   (5.79, 5.86, 5.84)

ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  1993  Α

 

 

ΠΑΙΔΕΣ

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

3. ΣΕΓΙ ΕΡΙΑΛ  2001  11.55   (11.55, 10.57, 10.96, Α)

4. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ  2000  10.65   (9.80, 8.12, 9.87, 10.65)

 

 

ΠΠΑ

 

60Μ

9. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  2002  8.02

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

2. ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  2002  5.53   (Α, 5.45, 5.47, 5.53)

3.  ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  2003  5.30    ( 5.30, Α, Α, 5.29)

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  2003  10.49   (9.63, 9.40, 10.49, 9.25, 9.80, 9.61)

5. ΚΑΛΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  2003  9.69    (9.69, 9.12, 8.77, 8.48, 8.97, 9.01)

7. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  2003  9.01   (8.31, 8.27, 8.79, 8.34, 9.01, 8.78)

8. ΦΡΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2002  8.95     (8.50, 7.14, 7.63, 7.96, 7.79, 8.95)

 

 

ΠΠΒ

 

60Μ

17. ΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ  2005  8.83

26. ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  2005  9.16

27. ΒΑΣΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  2004  9.18

49. ΓΚΙΚΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ  2005  10.69

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

8. ΦΙΛΙΠΠΗΣ ΑΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  2004  4.27    (4.27, 4.21, 4.26)

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

8. ΣΙΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  2005  6.18    (Α, 5.43, 5.11, 5.99, 5.94, 6.18)

 

 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ

 

50Μ

8. ΠΕΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2006  7.94

 

 

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

6. ΤΣΕ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ-ΑΙΜΙΛΙΑ  2000  10.74     (Α, 10.74, 10.29, Α)

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

6. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  1998  8.13    (Α, 8.09, 8.07, 8.13)

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

 

60Μ

3. ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  2000  8.14

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

3. ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  2000  11.21     (9.99, 11.21, 10.05, Α)

9. ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΤΑΒΙΘΑ  2001  8.43    (8.25, 8.43, 8.15)

 

 

ΠΚΑ

 

60Μ

11. ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002  8.53

33. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  2002  9.21

33. ΤΣΙΑΤΣΟΥ ΒΑΙΑ  2003  9.21

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  2003 1.49   1.30 ο  1.35 ο  1.40 ο  1.43 ο  1.46 ο  1.49 ο  1.52 xxx

8. ΦΕΙΖΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  2002   1.40   1.25 o  1.30 o  1.35 xo  1.40 xxo  1.43 xxx

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

8. ΣΚΡΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  2003  8.29    (7.81, 8.01, 7.24, 7.69,   7.72, 8.29)

10. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  2003  7.49   (6.75, 7.00, 7.49)

11. ΓΑΛΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ  2002  7.48   (6.83, 7.48, 6.76)

 

 

ΠΚΒ

 

60Μ

6. ΒΙΔΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΓΝΗ  2004  8.80

14. ΤΣΟΥΜΠΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  2004  9.01

19. ΛΙΟΠΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  2004  9.14

21. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  2004  9.17

26. ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  2004  9.24

36. ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ  2005  9.34

57. ΒΑΒΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ  2005  9.77

67. ΤΖΗΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ  2005  9.97

75. ΝΤΟΥΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  2005  10.25

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

8. ΚΑΡΚΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  2005  1.20  1.10 o  1.15 o  1.20 xo  1.25 xxx

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΣΑΠΡΙΤΖΙΑΝ ΜΕΛΙΝΕ  2005  Α

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

5. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  2004  7.03  (6.30, 5.58, 5.88, 6.53, 7.03, 6.53)

 

 

ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

50Μ

7. ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΔΑΝΑΗ  2006  8.15